automobilio nuoma Maljorkoje

Kai reikia nuomotis automobilį Maljorkoje

Maljorkos sala garsėja visame pasaulyje savo dangaus žydrumo jūra, nuostabiais aukso paplūdimiais ir pramogomis, žavinčiomis kiekvieną keliautoją. Daugelis vyksta į šią salą bent kelioms savaitėms. Kartą nuvykus būtina pamatyti bent didžiąją dalį šios salos, juk čia tiek daug ko yra pamatyti ir patirti.

Maljorka patiks ir tiems, kurie mėgsta pasyviai leisti laisvalaikį ir tikriems aktyvistams. Maljorka kviečia lepintis paplūdimiuose, mėgautis jūra, apžiūrėti per šimtmečius susiformavusiu kultūriniu ir istoriniu palikimu, apsilankyti muziejuose, kuriuose daugiau sužinosite apie Maljorkos istoriją. Pramogų gerbėjai suras veiklų paplūdimiuose, viešbučiuose, kurie sukurti tikriems pramogų gerbėjams.

Svarbu išsirinkti puikų viešbutį, jeigu ketinate jame praleisti daug laiko. Pasidomėkite, koks jame veikia restoranas, koks maistas gaminamas, kokios programos siūlomos, vakariniai užsiėmimai, kokios papildomos paslaugos įtrauktos.

Kokį automobilį rinktis nuomai Maljorkoje?

Jeigu neplanuojate visą savaitę tūnoti viešbutyje, rekomenduojame pasvarstyti apie automobilio nuoma Maljorkoje paslaugas. Daugelis keliautojų naudojasi viešojo transporto paslaugomis ir keliauja po apylinkes maršrutiniais autobusais. Tačiau vertėtų pagalvoti apie kiek komfortiškesnį keliavimo būdą atostogų metu.

Ar nepavargote derintis prie bendrojo tvarkaraščio ir važiuoti perpildytuose autobusuose be oro kondicionieriaus? Laikas išbandyti šį tą naujo ir pasinaudoti automobilio nuoma Maljorkoje paslaugomis. Neabejotinai, kartą pabandžius, į autobusą niekada nebesėsite. Jau per kelias akimirkas suprasite kodėl visi taip girai nuomotus automobilius.

automobilio nuoma Maljorkoje

Pirmiausia jus nustebins kainos. Keliaudami autobusu išleisite apie 5-10 eurų į vieną pusę. Jeigu keliaujate dviese, pagalvokite kiek išleisite pinigų pirmyn ir atgal. Jeigu rinksitės automobilio nuoma Maljorkoje paslaugas, už parą sumokėsite nuo 10 eurų. Kaina priklausys nuo jūsų pasirinkto automobilio. Nuomotis automobilį verta ypatingai tuomet, kada keliaujate keliese ar su savo šeima ir mažais vaikučiais. Patogu išsinuomoti net ir patį paprasčiausią automobilį.

Pagalvokite, galėsite keliauti bet kuriuo norimu maršrutu. Nuvyksite labai greitai į norimą vietą, vietoj to, kad lauktumėte maršrutinio autobuso. Taip pat patogu, kad bet kada panorėjus, pamačius nuostabius vaizdus, galėsite sustoti ir jais pasigrožėti, pavyzdžiui, pasidaryti keletą norimų nuotraukų.

Automobilio nuoma Maljorkoje paslaugomis naudotis itin paprasta. Automobilį galėsite rezervuoti internetu dar būdami namuose. Taip pat galėsite nemokamai atšaukti rezervaciją ar pasikeisti automobilio markę.

 

Download Our App

app-store-badge
play-store-badge
Order Online Now

Browse Our Menu

Our Most Popular Dishes

[fusion_products_slider picture_size="auto" cat_slug="most-popular" number_posts="3" carousel_layout="title_below_image" autoplay="no" columns="3" column_spacing="20" scroll_items="" show_nav="no" mouse_scroll="no" show_cats="no" show_price="yes" show_buttons="no" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" /]

Just Use The Code

FIRSTORDER

At The Checkout Screen

Terms & Conditions Apply

Just Use The Code

FIRSTORDER

At The Checkout Screen

Terms & Conditions Apply