Alkoholiniai gėrimai be alkoholio

Ar pastebėjote tendenciją, kad vis daugiau vartotojų renkasi alkoholinius gėrimus, kuriose nėra alkoholio. Daugelis klientų supranta, kad alkoholiniai gėrimai kenkia sveikatai, tačiau esant įpročiui norisi išgerti ar tai alaus, ar vyno. Šiandien galite rinktis tiek vyną, tiek alų ar sidrą, kurie yra visiškai be jokio alkoholio. Tokie gėrimai suteikia norimas teigiamas emocijas, tačiau neturi kenksmingo šalutinio poveikio. Pastebime tendenciją, kad nealkoholiniai gėrimai sparčiai populiarėja. Džiugina ir tai, kad daug alaus gamintojų jau siūlo nealkoholinio alaus. Peržvelkite prekybos centruose parduodamą asortimentą ir pamatysite, kad turite iš ko rinktis. Keletas jau gerai žinomų brandų: „Švyturys GO pilsneris“, „Bavaria“, „St.Valentin“, „Kalnapilis“, „Radler“. Paminėjome tik kelis nealkoholinių gėrimų brandus, kurie yra parduodami lietuviškose prekybos centruose ar specializuotose parduotuvėse. Vertėtų nepamiršti ir elektroninių parduotuvių. Čia rasite dar didesnį asortimentą ir galėsite išsirinkti labiausiai jums patinkantį gėrimą. Ar verta rinkti tokius gėrimus? Geriausias atsakymas, tai išbandykite tokius gėrimus. Jeigu dar neragavote šios sparčiai populiarėjančios alkoholinių gėrimų rūšies, tada greičiau išbandykite ir galėsite įvertinti, ar alkoholiniai gėrimai yra geriau už nealkoholinius gėrimus.

Alkoholiniai gėrimai vs nealkoholiniai

Kaip jau minėjome tai dvi atskiros gėrimų rūšys. Kas geriau alkoholiniai gėrimai ar nealkoholiniai gėrimai gali atsakyti tik tie vartotojai, kurie jau išbandė panašius gėrimus. Vienareikšmiškai sakyti, kad vienas ar kitas gėrimas yra geresnis negalime, nes tai dvi atskiros gėrimų kategorijos.

Specialisto patarimai

Šios srities ekspertai gali patarti tai, jog alkoholiniai gėrimai geriausia perkami per didžiąsias metų šventes. Norintiems įsigyti patinkantį  gėrimą reikėtų  nepamiršti to fakto, ir parduotuvėje apsilankyti anksčiau. Aišku, dar vienas sprendimas, tai apsilankyti alkoholinių gėrimų elektroninėje parduotuvėje. Tokioje parduotuvėje rasite itin didelį asortimentą, geras produkcijos kainas.

Kiek kainuoja kokybiški gėrimai?

Natūralu, kad kokybiški alkoholiniai gėrimai kainuoja ženkliai brangiau. Jeigu peržvelgsite kainas, tai pamatysite, kad tiek alus yra brangesnis, tiek vynas. Aukštos kokybės alus kainuoja nuo vieno eurų iki trijų eurų už pintą ar 0,5 litro butelį. Kalbant apie vyną, tai jo kainos prasideda nuo penkių, šešių eurų už vieną butelį. Aišku, tai yra plataus vartojimui skirtos produkcijos kainos. Ieškantiems rūšinio alaus ar vyno teks sumokėti ženkliai daugiau.