BabyZen vezimelis

Nėra ko abejoti, kad dažniausiai vaikučius vežimėliuose vėžina mamos. Ir nors puikiai suprantama, kad tėveliai taip pat rūpinasi savo mažyliais, įprastai daugiausiai darbų tenka mamoms – juolab, kad ir jų praleidžiamas laikas su vaikais dažnai būna ilgesnis. Todėl kiekvienai mamai labai svarbu, kad vaiko vežimėlis būtų kuo lengvesnis ir kompaktiškesnis. Žinoma, jei auginamas pirmagimis, neretai renkantis pirmąjį vežimėlį padaroma daug klaidų, iš kurių galiausiai pasimokoma ateičiai. Tačiau norint, kad jūsų pirmasis vežimėlis būtų nepriekaištingas ir kuo puikiausiai atitinkantis jūsų lūkesčius, reikėtų atlikti nuodugnią vežimėlių paiešką ir įvertinti didžiosios dalies vaikiškų vežimėlių modelių funkcionalumą. O tam, kad pasirinkti būtų lengviau, nepamirškite ir šių kelių svarbių detalių.

  • Svoris ir kompaktiškumas: šie du jau minėti veiksniai į jūsų prioritetų sąrašą turėtų būti įtraukti vieni iš pirmųjų. Akivaizdu, kad vežimėlis, kurio svoris yra iki 7 kg, labai skiriasi nuo to, kuris sveria 12 ar netgi 15 kg. Be to, didelis svoris taip pat gali būti tiesiogiai susijęs ir su mažesniu kompaktiškumu bei didesniais išmatavimais. Todėl nepamirškite šių svarbių aspektų.
  • Stabilus ir patogus važiavimas: kiekvienas vežimėlis yra skirtingas, todėl skiriasi ir jų važiuoklės. Jei važiuoklė ir ratai bus nepatogūs, savo vaikelį vežimėlyje vėžinti jums bus sudėtinga tiek šiltuoju, tiek ir šaltuoju metų laiku. Pavyzdžiui, didelio populiarumo sulaukęs BabyZen vezimelis užtikrina stabilų ir patogų važiavimą. Jo važiuoklė skiriasi nuo daugybės kitų vežimėlių, todėl galite būti tikros, kad toks vežimėlis nesukels jums jokių nepatogumų.
  • Atlošo reguliavimas: tai dar vienas svarbus veiksnys, kurio neturėtų pamiršti nei viena mamytė. Jūsų vaikeliui vežimėlyje turėtų būti patogu tiek sėdimoje, tiek ir gulimoje padėtyje, todėl rinkitės tokį vežimėlį, kurio nugaros atlošas reguliuojasi ir turi ne vieną poziciją.
  • Transformavimas: kai kurie vežimėliai (kaip ir jau minėtas BabyZen vežimėlis) suteikia galimybę adapterių pagalba ant vežimėlio uždėti automobilinę kėdutę arba lopšį, todėl jei pastaroji transformavimo funkcija jums yra svarbi, nepamirškite ieškoti universalaus vežimėlio.
  • Dizainas: nors tai nėra pats svarbiausias veiksnys, vis dėlto jis turi nemenkos įtakos vartotojų sprendimui, todėl stenkitės pasirinkti tokį vežimėlis, kurio dizainas būtų šiuolaikiškas ir patrauklus.