Ne kartą esate girdėję, kad aktyviai sportuojantys žmonės į pagalbą pasitelkia šiuolaikines išmaniąsias apyrankes? Norėtumėte jas išbandyti ir savo rankomis? Tuomet nieko nelaukę apsilankykite specializuotose internetinėse parduotuvėse, kuriose gali būti įsigyta jūsų poreikius atitinkanti ismanioji apyranke. Žinoma, prieš perkant išmaniąją apyrankę, reikėtų atsižvelgti ir į jos funkcionalumą, todėl pateiksime jums keletą naudingų detalių, kurios turėtų padėti lengviau suprasti, kokia yra tikroji išmaniųjų apyrankių paskirtis.

Ismanioji apyrankeNemaža dalis žmonių išmaniąsias apyrankes naudoja tam, kad galėtų lengviau ir greičiau sužinoti apie atkeliaujančias SMS žinutes ir įeinančius skambučius. Trumpiau tariant, išmanioji apyrankė būna susisieta su vartotojo išmaniuoju telefonu, todėl ant savo riešo išmaniąją apyrankę dėvintis žmogus gali akimirksniu matyti minėtą informaciją, tokiu būdu gebėdamas greičiau atsakyti į skambučius ar žinutes.

Kita vertus, tai tikrai nėra vienintelė ir pagrindinė išmaniųjų apyrankių funkcija. Kadangi jas dažnai renkasi sportuojantys ir sveiką gyvenseną propaguojantys žmonės, puikiai suprantama, kad šie išmanieji prietaisai yra neatsiejami ir nuo fizinių parametrų fiksavimo. Tai reiškia, kad dėvėdami išmaniąją apyrankę joje galėsite matyti nukeliautą atstumą, nueitus žingsnius ir jų greitį. Be abejo, kai kurios išmaniosios apyrankės taip pat skaičiuoja ir sudegintas kalorijas.

Taipogi galima paminėti ir širdies ritmo fiksavimą – išmaniojoje apyrankėje realiu laiku galite matyti savo pulsą, todėl ši galimybė labai puikiai praverčia kiekvienam, kuris nori sportuoti kaip įmanoma efektyviau ir saugiau.

Žinoma, kalbėdami apie išmaniąsias apyrankes, turėtume paminėti ir galimybę stebėti savo miegą. Bene jokiu kitu būdu to daryti negalime – juk visiškai natūralu, kad miegodami negalime pasakyti, kokia buvo tikroji mūsų miego kokybė. Dažniausiai apie tai sprendžiame atsižvelgdami tik į savo esamą savijautą. Tuo tarpu, jei miegame su ant mūsų riešo esančia išmaniąja apyranke, prabudę galime sužinoti, kokia buvo miego kokybė. Tokia informacija padeda suprasti, ką galėtume pakeisti, kad mūsų miegas taptų gilesnis ir ramesnis.

Galiausiai puikiai suprantama, kad išmaniosios apyrankės taip pat gali atstoti ir mūsų laikrodį, kadangi joje visuomet matome laiką ir datą.