Dėl griežtų taisyklių paskolos bedarbiams nėra išduodamos

Ar girdėjote, kad kredito bendrovės negali suteikti paskolos bedarbiams? Ne? Manėte, kad kreditoriai lengva ranka paskolas dalina į kairę ir į dešinę, nepaisant to, kas dėl jų besikreiptų? Laimei, dabar greitųjų kreditų bendrovės yra labai griežtai prižiūrimos atitinkamų valstybinių institucijų, todėl joms yra griežtai draudžiama paskolas teikti darbo ir oficialių pajamų neturintiems asmenims. Žinoma, tai yra labai teisinga sąlyga, kadangi priešingu atveju paskolos bedarbiams būtų labai rizikingos – tiek patiems kreditoriams, tiek ir vartotojui, kuris nori gauti paskolą.

Paskolos bedarbiamsKita vertus, jei kalbame apie paskolos ėmimą neturint oficialaus darbo, reikėtų kalbėti ir apie tam tikras išimtis – be abejo, taikomas ne kreditų bendrovėse. Trumpiau tariant, paskolą bedarbiui gauti galima, tačiau tik tuomet, jei jis kreipiasi į pavienius fizinius asmenis. Pavyzdžiui, kai kurie bedarbiai asmenys kreipiasi dėl paskolos su vekseliu. Žinoma, paskolą suteikiantis asmuo taip pat nori būti tikras, kad jo paskolinti pinigai bus grąžinti, todėl neretai taikoma sąlyga, kad asmuo turi turėti užstatą. Jei užstatą turėsite (tam tikrą nuosavą turtą, kuris tiktų paskolos teikėjui), tuomet tikėtina, kad paskolą galėsite gauti, tačiau tokiu atveju reikia suprasti, kad tai yra labai rimtas finansinis įsipareigojimas.

Jei jūs neturite darbo ir oficialių pajamų, turite žinoti, kaip jums suteiktą paskolą grąžinsite. Nemanykite, kad galėsite nuo to lengvai ir greitai pabėgti. Tai tikrai nepavyks. Sudarydami paskolos sutartį jūs įsipareigosite paskolą grąžinti per sutartą laikotarpį ir sutartomis įmokomis. Jei to nepadarysite ir vengsite paskolos grąžinimo, galite būti tikri, kad jums bus pradėtos taikyti sankcijos. Pirmiausia paskola augs, t.y. bus taikomi delspinigiai. Tuomet, jei piktybiškai vengsite mokėti paskolos įmokas, gali būti pasitekti ir antstoliai, kurie areštuos jūsų banko sąskaitas. Ir net jei galiausiai paskolą grąžinsite, jūsų kredito istorija visam laikui bus bloga, todėl jei pagerėjus jūsų finansinei padėčiai ateityje bandysite kreiptis į kreditorius, jie matys, kokius veiksmus anksčiau buvote atlikę. Todėl jei nenorite patirti tokių didelių problemų, į finansinius įsipareigojimus žvelkite labai atsakingai.