Kreditas neturint pajamų ir negrąžintos skolos

Neretai manoma, kad kreditą ar mažesnę paskolą yra labai lengva gauti. Reklamos sudaro įspūdį, kad kreditas yra išduodamas vos ne bet kam ir bet kada. Tačiau neretai pamėginus pasiimti paskolą, realybė būna kitokia ir paskolos negaunama. Dažniausiai tiesiog pamirštama peržvelgti savo kredito istoriją. Galbūt ten nėra viskas švaru ir praeityje buvo padaryta klaidų? O galbūt Jūsų dabartinė finansinė situacija netenkina kreditorių reikalavimų, todėl paskolos ir negaunate? Priežasčių, kodėl negaunate kredito gali būti daug, tačiau egzistuoja kelios pagrindinės, kurios dažniausiai ir pakiša koją:

kreditas neturint pajamuPrastas finansinis mokumas. Jeigu praeityje Jums nesisekė ir vėluodavote mokėti mokesčius ar kokias nors įmokas, įmanoma, kad negalite pasigirti gražia kredito istorija. Galbūt iš pirmo žvilgsnio praeityje vykdyti įsipareigojimai neatrodo tokie svarbūs, tačiau jie pasako apie Jus labai daug. Kreditoriai nepuola dalinti paskolų tiems, kurie nėra patikimi mokėtojai, tad galbūt pakliuvote į kreditorių juodąjį sąrašą?

Negrąžintos skolos. Jeigu turite praeityje negrąžintų skolų ir likote skolingas bankams ar kitiems kreditoriams, turite kuo greičiau grąžinti šias skolas. Tai yra akivaizdus įrodymas, kad Jūs esate finansiškai nedrausmingas ir nesugebate grąžinti skolų. Nesvarbu, galbūt likote įsiskolinęs tik keletą centų, tačiau tai vis tiek byloja apie tinkamai nevykdytus įsipareigojimus.

Kreditas neturint pajamų ir įstatymai. Jeigu esate darbo netekęs žmogus, arba niekada nedirbote ir neketinate, galite tiesiog užmiršti apie paskolą. Turimos pajamos ir finansinės galimybės yra vienas svarbiausių kriterijų, lemiančių, ar gausite paskolą. Logiška, kad jeigu neturite jokių įplaukų į savo banko sąskaitą, neturėsite iš ko mokėti įmokų ir paskolą. O kur dar palūkanos! Jos ženkliai padidina grąžinti reikiamą sumą – pasvarstykite, ar tai bedarbio galimybėms? Todėl įstatymai tam ir prieštarauja.

Taigi, visuomet būkite tikri, kad Jūsų kredito istorija tvarkinga ir byloja, kad Jūs pareigingas asmuo, sugebantis susidoroti su skolomis. Tai labai svarbu jei turite didelių planų ateičiai, galvojate apie paskolą būstui ar pan. Kad nekiltų nesklandumų ir būtumėte kreditoriams finansiškai patikimas, Jūsų istorija turi tą įrodyti.