Langai, langai, langai – be langų negerai

Ir ištikrųjų ar be langų negerai? Kokie langai populiariausi Lietuvoje?

Kaip tai kokie langai? Žinoma plastikiniai langai. Lietuvis mieliau renkasi plastikinius langus, nei medinius. Ir savaime suprantama kodėl. Ne todėl, kad mediniai nepatiktų, bet todėl, kad jų kainos dažnai viršija langams skirtą biudžetą. Medinius langus mėgsta pasiturintys Lietuvos gyventojai, ir jeigu Jūs vienas iš jų ar bent jau ketinate “išeiti į žmone”- tuomet geriausia rinktis medinius langus. Ekologija, grožis ir t.t. Ir visdėlto plastikiniai langai ženkliai daugiau parduodami Lietuvoje ir šiuo metu jūs galite rinktis iš daugybės profilių variantų, nuo spalvų net akys raibsta.

langai 1
Langai

Kiek Lietuvoje yra langų pardavėjų?

Kiek žemėje nukrentą lapų nuo medžių prasidėjus rudeniui? Į klausimą – klausimų. Langų pardavėjų Lietuvoje tikrai daug, ir su kiekvienais metai atsigaunant išalintai Lietuvoje ekonomikai jų daugėja. Sugrįžta iš UK’ei Lietuvos verslininkai pabaigę prestižinius universitetus, todėl pasiūla tikrai didėlė. Bet kaip iš to gausybės langų įmonių sukūrio išsirinkti patikimiausia. Plastikiniai langai Kaune akcija ir šį klausimą jums atsakyčiau – kuo skiriasi profesionlas nuo eilinio specialisto. Tuo, kad profesionalas turi daug daugiau pirties. Jis nebijo problemų jis jas sprendžia. Rinkdamiesi langų pardavėjus atkreipkite dėmesi, ar jie tikrai žino ką daro. Ar turi daug atliktų darbų, nes tai ištiesų svarbu. Jeigu įmonės darbuotojai eilę metų užsiima langų pardavimu ir montavimu, tai tikrai tūrės ką pasiūlyti jūsų išskirtiniams poreikiams.

langai langai
Vitriniai langai

Langai – mediniai ar plastikiniai?

Kaip langų specialistai sako – mediniai langai “vaikšto”. Panašu posakį išgirsite ir renkantis plastikines lauko duris ar metalines mus įprastą šarvą. Plastikas nuo saulės kaitros “vaikšo”. Taip ir su mediniais ir plastikinias langais. Medis labiau turi įpatybę deformuoti nei plastikas. Todėl šioje dvikovoje laimi – plastikiniai langai. Išsirinkite langus jau dabar: http://marlanga.lt/plastikiniai-langai/ ir http://marlanga.lt/mediniai-langai/

mediniai langai
Mediniai langai
langai
Plastikiniai langai

Langų spalvos. Kiek variantų?

plastikiniai langai 111
Langų spalvos

Jeigu prieš penkioliką metų būtumėte pasakę, kad bus tiek spalvų variantų, daug kas būtų nepatikėja. Šiandieninė rinka siūlo aibe spalvų variacijų. Langai dabar puošiami spalvingu laminatu, kuris gali įmituoti medinius langus, ir tik profesionalo akis, atskirs, kad tai pvc gaminys. Jūs galite rinktis – riešutmedį, tamsusis ąžuolas, raudonmedis, auksinis ąžuolas, antracitas ir t.t. Kuomet būsite langų pardavimo salone paprašykite pardavimo vadybininko parodyti langų spalvų paletę ir tikrai įsitikinsite, kad spalvų įvairovė labai didelė.