Elektriniai paspirtukai – viskas, ką reikia apie juos žinoti

Šiandien elektriniai paspirtukai įperkami labai nesunkiai, jų pasirinkimas didelis, o patys paspirtukai gali suteikti labai daug naudos tam tikromis aplinkybėmis. Tačiau Lietuvoje tai vis tiek atrodo lyg naujas dalykas ir žmonės dažnai dar neprisiverčia įsigyti šio prietaiso todėl, kad apie juos turi per mažai žinių. Todėl dalinamės su jumis informacija apie elektrinius paspirtukus, kuri padės priartėti prie šios naujovės greitai ir efektyviai.

Kodėl elektriniai paspirtukai tokie populiarūs?

Visa tai puikiai paaiškina universalumas, kadangi elektriniai paspirtukai šiuo metu tinkami bet kam. Pavyzdžiui, prieš dešimtmetį paaugliai svajojo apie motorolerius, bet ne kiekvienas galėjo jį vairuoti ne tik dėl vairuotojo pažymėjimo reikalavimo, bet ir didelės kainos. Automobilių savininkai taip pat nuolat ieškodavo alternatyvų automobiliams, bet dviračiai verčia prakaituoti, o motoroleriai nėra pakankamai kompaktiški.

Taigi, elektriniai paspirtukai šiandien tinka visiems – vyrams, moterims, vaikams. Juos paprasta prižiūrėti, jie nenaudoja kuro, todėl tai populiarus pasirinkimas įvairiais atvejais.

Ar tai saugus transportas?

Visame pasaulyje užregistruota nemažai sužeidimų važiuojant elektriniais paspirtukais, bet reikia pabrėžti, kad dar daugiau sužeidimų įvyko važiuojant dviračiais arba motociklais. Dažniausiai problema yra ta, kad paspirtukų vairuotojai nenaudoja šalmų. Todėl šiuo metu visi paspirtukai turi būti ne greitesni nei 25 km/val. Tai nėra visiškai saugus transportas, bet kad ir kaip keliautumėte – rizika susižeisti visada reali. Taigi, naudokite šalmą, būkite budrūs ir važiuokite saugiai!

Maksimali apkrova ir nuvažiuojamas atstumas

Elektriniai paspirtukai yra skirti trumpų atstumų įveikimui mieste, todėl kai kurie iš jų vienu įkrovimu gali įveikti tik 10-15 km. Žinoma, gyvenantiems mieste tokie atstumai gali patenkinti poreikius, kadangi įkrauti paspirtuką galima ir darbo vietoje. Tačiau, kai kurie paspirtukai gali įveikti net 70 kilometrų, ko turėtų pakakti net visai savaitei!
Kitas aspektas yra maksimali įkrova – elektriniai paspirtukai sveria vos keliolika kilogramų ir turi atlaikyti kelis kartus už save sunkesnius žmones. Taigi, rinkdamiesi paspirtuką atkreipkite dėmesį į maksimalią apkrovą kilogramais.

Galų gale, siūlome pamatyti, kokie elektriniai paspirtukai siūlomi šiandien apsilankius internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt.

Download Our App

app-store-badge
play-store-badge
Order Online Now

Browse Our Menu

Our Most Popular Dishes

[fusion_products_slider picture_size="auto" cat_slug="most-popular" number_posts="3" carousel_layout="title_below_image" autoplay="no" columns="3" column_spacing="20" scroll_items="" show_nav="no" mouse_scroll="no" show_cats="no" show_price="yes" show_buttons="no" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" /]

Just Use The Code

FIRSTORDER

At The Checkout Screen

Terms & Conditions Apply

Just Use The Code

FIRSTORDER

At The Checkout Screen

Terms & Conditions Apply