batai moterims

Moteriški batai: tiesa ar melas?

Paprastai sakoma, kad dailiosios lyties atstovės labai mėgsta domėtis viskuo, kas susiję su drabužiais, avalyne ir aprangos. detalėmis. Ir tai – tiesa, visgi, drįstume pasakyti, kad kalbant apie moteriškus batus (įsigyti galima aistrabatams.lt), tikrai būtų galima užduoti ne vieną klausimą, į kurį teisingą atsakymą surastų ne kiekviena. Tad, pats metas susipažinti su šiais klausimais ir įsitikinti, kad moteriški batai taip pat turi paslapčių.

Ar tiesa, kad pirmieji moteriški aulinukai buvo sukurti dar 1840 m.?

Šiandien aulinukai yra įvardijama kaip viena populiariausių moteriškų batų rūšių ir visai nebe reikalo – būtent aulinukai mėgstami dėl savo patogumo, grožio bei universalumo. Tačiau, dažna dailiosios lyties atstovės suklustų, jei jai reikėtų atsakyti į klausimą: ar tiesa, kad pirmieji moteriški aulinukai buvo sukurti dar 1840 metais? Pasirodo, tikrai taip – tais metais aulinukus karalienei Viktorijai sukūrė vienas Londono batų meistrų. Tai buvo pirmieji aulinukai visame pasaulyje.

Ar tiesa, kad net 6 iš 10 batų yra pagaminami ne kur kitur, o būtent Kinijoje?

Ne paslaptis, kad būtent Kinija garsėja kaip šalis, kurioje yra pagaminama daugybė įvairių prekių. Na, o batai – irgi ne išimtis. Tačiau, ar tikrai tiesa yra tai, kad net 6 iš 10 moteriškų batų yra pagaminami Kinijoje? Pasirodo, taip. Daugelį moterų ypač nustebina iš faktas, kadangi jos yra įsitikinusios, kad daugiausiai batų pagaminama Italijoje. 

Ar tiesa, kad 6 000 batų porų turinti moteris yra daugiausiai batų turinti dailios lyties atstovė visame pasaulyje?

Tikrai nesuklystume pasakę, kad jei tik galėtų, tai dažna moteris batams paskirtų visą kambarį. Ir iš tiesų, tikrai netrūksta moterų, kurios ne tik to nori, bet būtent taip ir gyvena. Tad belieka tik sužinoti atsakymą į klausimą: ar tiesa, kad 6000 porų batelių turinti moteris yra daugiausiai batų turinti moteris visame pasaulyje? Taip. Ir ta laimingoji yra garsi rašytoja Danielle Steel.

Akivaizdu, moteriški batai – tarsi atskiras pasaulis, kuris žavi grožiu bei harmonija, tačiau tuo pat metu jame netrūksta įdomybių, paslapčių bei intrigų. Galbūt todėl moterys ir negali įsivaizduoti savo gyvenimo be jų?

Download Our App

app-store-badge
play-store-badge
Order Online Now

Browse Our Menu

Our Most Popular Dishes

[fusion_products_slider picture_size="auto" cat_slug="most-popular" number_posts="3" carousel_layout="title_below_image" autoplay="no" columns="3" column_spacing="20" scroll_items="" show_nav="no" mouse_scroll="no" show_cats="no" show_price="yes" show_buttons="no" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" /]

Just Use The Code

FIRSTORDER

At The Checkout Screen

Terms & Conditions Apply

Just Use The Code

FIRSTORDER

At The Checkout Screen

Terms & Conditions Apply