Plastikinių langų kainos

Medinių, plastikinių langų kainos priklauso nuo daugelio parametrų. Pagrindinis kriterijus, tai langų matmenys ir jų profilis. Kuo storesnis stiklo paketas, tuo šiltesni jūsų užsakomi plastikiniai langai. Natūralu, kad ir atitinkamai skiriasi tokių langų kainos. Plonas ir mažas plastikinis langas gali kainuoti vos 50 Eur, tačiau didelis, storas plastikinis langas kainuos jau 200-400 Eur. Aišku, viskas priklausys ir nuo lango formos, spalvos. Tiems, kas turi išskirtinio dizaino namą ar butą, reikia ir išskirtinės formos langųs. Šiandien langų gamintojai gali pasiūlyti langus, kurių matmenys bus pagal kliento pageidavimą. Galimi įvairūs formos variantai. Užsisakant plastikinius langus svarbus įvertinti ir norimos spalvos pasirinkimą. Išskirtinės spalvos langai, kainuos gerokai brangiau.

Langų profiliai

Tiems, kas ruošiasi pirkti langus, rekomenduojame šias svetaines: domuslangai.lt, fauga.lt, marlanga.lt, tiklangai.lt ar Megrame.lt. Internetinėse svetainės rasite daug informacijos apie langų profilius, formas, mechanizmų rūšis, bei gamintojus. Juk praktiškai kiekvienas plastikinių langų gamintojas siūlo įvarius profilius. Galima rinktis iš langų, kurie skirti butui, namui ar komercinio tipo pastatui

Plastikinių langų montavimas

Kalbant apie plastikinius langus, labai svarbu, kad jie būtų tinkamai sumontuoti. Jeigu planuojate pirkti plastikinius langus, tada nepamirškite, kad geriausia kada langai parduodami ir montuojami vienoje įmonėje. Ką tai reiškia? Jeigu nusprendėte nusipirkti langus, natūralu, kad ieškosite ir kas juos tinkamai sumontuos. Daugelis įmonių siūlo montavimo paslaugą, kada parduoda plastikinius langus, todėl rekomenduojame naudotis tokia paslauga. Visada geriau, kai patyrę meistrai atlieką visą darbą.

Plastikinių langų gamyba

Ar kada pagalvojote, kaip yra gaminami plastikiniai ar mediniai langai. Tiems, kas pirmą kartą ruošiasi naudotis šia paslauga ar pirkti kokybiškus plastikinius langus, tada naudinga žinoti, kad tiek plastikiniai, tiek mediniai langai jau daugiau nei penkiolika metų yra gaminami Lietuvoje. Aišku, nemaža produkcijos dalis iškeliauja į kaimynines valstybes. Tiek Latvijos, Estijos ar Lenkijos gyventojai noriai perką lietuvišką produkciją. Didžioji dalis medinių langų parduodami Skandinavijoje. Populiariausia kryptis – Norvegija. Tie, kas ne pirmus metus dirba šioje valstybėje, jau žino, kad norvegai vertiną lietuviškus produktus. Kokybiški mediniai ir plastikiniai langai Vilniuje puošia ne vienus užsieniečių namus.