Kaip išrinkti laidotuvių giesmę? Laidotuvių giesmės

Kokių yra laidotuvių giesmių?

Išsirinkti laidotuvių giesmę nėra paprastas uždavinys. Norisi, kad muzika atspindėtų patiriamą skausmą, dėl artimo žmogaus netekties. Įprasmintų dieną ir padėtų lengviau atsikratyti neigiamų emocijų. Laidotuvės, diena kuomet verkia ne tik akys, bet ir siela. Diena kuomet, netenkame artimo žmogaus, griūva pasaulis… Atrodo, kad nebėra prasmės gyventi. Planai, kuriuos kūrėte, kartu su artimais žmonėmis išnyko ir niekada nebus įgyvendinti. Lūžio akimirka, kada norisi pamiršti aplinkui supantį pasaulį ir pasinerti į prisiminimus. Prisiminimus, kuriuose jus, kartu su artimais žmonėmis patyrėte nuostabias emocijas. Kartu džiaugėtės, šventėte, dalinotės vargais ir sėkmėmis. Rodos, kad iliuzija apie tvirtą po kojomis žemę, prasmego kartu su artimųjų išėjimu. Todėl šią dieną norisi muzikos, perteikiančios jūsų liūdesį ir rimtį. Internete rasite daugybe laidotuvių giesmių. Atrinkome jas, kad jums būtų lengviau ištverti netektį ir sunkius gyvenimo išbandymus pirmiausia priimti, ir leisti įvykiams tekėti savo vaga.

Šioje nuorodoje rasite daug kokybiškų laidotuvių giesmių:

https://www.pakartot.lt/album/laidotuviu-giesmes

Puiki interneto svetainė, leisianti atrasti naujas, dar negirdėtas laidotuvių giesmes.

http://archyvas.llti.lt/ekspedicijos/rytu_lietuva/?tinfo=dainos&f=26

Lietuvių giesmės: Tu ateik prie Kryžiaus… ir kitos.

http://d.hatena.ne.jp/similarvideo/youtube/NHPMuV1R6Po

Laidotuvių giesmės, kurias galėsite parsisiųsti nemokamai:

http://www.mp3cool2.co/index.php?q=laidotuviu+giesmes+parsisiusti+nemokamai

Laidotuvės – ta diena, kuomet reikia pasirūpinti ne tik giesmėmis, bet ir laidojimo vieta, paminklais, karstu, vainikais. Jeigu planuojate susirinkę paminėti ir prisiminti mirusį artimą žmogų, būtina pasirūpinti gedulingų pietų rezervacija. Suprantama, kad tokia diena nelabai norisi užsiimti organizaciniais darbais, tačiau tai jūsų artimo žmogaus pagerbimas ir išlydėjimas į kitą pasaulį.

Paminklai ir antkapiai yra neatsiejamas laidotuvių atributas. Norint išsirinkti tinkamą įmonę užsiimančia tokių prekių pardavimų, reikėtų ieškoti profesionalų. Žmonės, kurie užsiima šia veikla daug metų, galės jums patarti ir pakonsultuoti rūpimais klausimais.

laidotuviu-giesmes-1

laidotuviu-giesmes-14

laidotuviu-giesmes-17

laidotuviu-giesmes-2

laidotuviu-giesmes-3

laidotuviu-giesmes-4

laidotuviu-giesmes-5

laidotuviu-giesmes-6

laidotuviu-giesmes-7

laidotuviu-giesmes-8

laidotuviu-giesmes-9

laidotuviu-giesmes-11

laidotuviu-giesmes-12

laidotuviu-giesmes-13

laidotuviu-giesmes-15

laidotuviu-giesmes-16