„Pradėjome namo remontą ir reikalingi nauji langai…“ Taip, klausia daugelis naujų klientų ieškančių kokybiškos produkcijos. Šiuo atveju kalbėsime apie plastikinius langus. Peržvelgę įmonių internetines svetaines rasite didelį produkcijos asortimentą. Nuo pigių iki šiltų, bet brangesnių langų. Praktiškai kiekvienas gamintojas siūlo platų profilių pasirinkimą. Plastikinių langų profiliai gali būti priskirti vienai iš trijų grupių: pigūs langai, eko klasės arba šilti langai ir premium, šilčiausi langai. Specialistai rekomenduoja gerai įvertinti, koks langų profilis tinka jūsų būstui. Kiekvienas iš plastikinių langų profilių turi pliusus ir minusus. Kalbant apie plastikinių langų gamintojus, verta paminėti tai, kad šioje vietoje taip pat yra didelė pasiūla. Kodėl rinktis VEKA langus? Pirmiausia, tai gamintojas, kurio produkcija gerai žinoma Lietuvos gyventojams. Kiekvienas norintis įsigyti kokybiškus langus už konkurencingas kainas gali rinktis šio gamintojo produkcija. Skirtingų profilių gausa ir stiklo paketų įvairovė leidžia gauti geriausia kainos ir kokybės variantą.

Kiek kainuoja plastikiniai langai?

Plastikinių langų kainos prasideda nuo penkiasdešimt, šešiasdešimt eurų. Kaina didėja priklausomai nuo lango matmenų, formos, varstomas ar nevarstomas langas, spalvos, profilio ir kitų parametrų. Taigi, norint sutaupyti, vertėtų pagalvoti apie paprastesnius langus, kurie būtų ne tokie šilti, tačiau atitiktų jūsų finansams.

Kompanijos, kurių produkcija žinoma visame pasaulyje

Kaip jau supratote, plastikinių langų kainą lemia gamintojo pasirinkimas. Todėl naudinga žinoti, kokių gamintojų yra, kokius geriausia rinktis ir kurių produkcija yra patikimiausia. Lietuvoje yra populiariausi šie plastikinių langų gamintojai: VEKA, REHAU, ALUPLAST, KBE, KOMMERLING, SALAMANDER, GEALAN, GENEO. Visos kompanijos siūlo kokybišką produkciją už konkurencingą kainą.

GEALAN ar REAHAU langų profiliai?

Specialistai norėdami profesionaliai patarti, kokį gamintoją rinktis turi žinoti daug įvairių parametrų. Vienų gamintojų produkcija labiau tinka butams, kitų nuosavam namui. Prieš apsispręsdami kokį gamintoją rinktis konsultuokitės. Tiek Vilniuje, tiek Kaune rasite ne vieną kompaniją, kuri užsiima kokybiškų langų prekyba ir montavimu. Svarbu paminėti tai, kad geriausia, kada langus parduoda ir montuoja viena įmonė. Taip, jus gaunate produkcijos garantiją ir žinote, kad plastikiniai langai bus kokybiškai sumontuoti ir turės aukštus techninius parametrus. Kada geriausia pirkti plastikinius langus? Kodėl rinktis KBE, o ne Kommerling gamintoją? Į šiuos ir kitus klausimus susijusius su plastikiniais langais atsakysime kituose straipsniuose.

Plačiau: http://www.langucentras.lt/